פשיטת רגל

עו"ד פשיטות רגל , חובות , ביטול הגבלות

צו הפטר הינו השאיפה של כל מגיש בקשה עבור הליך של פשיטת רגל. על ידי קבלה של צו הפטר, חובות נמחקים או מתאפסים אל מול הנושים השונים. יחד עם זאת, קבלה של צו הפטר אינה מובטחת בכל הליך ובקשה ובכדי להעלות את הסיכויים לכך, יש לשכור שירות של עו"ד פשיטת רגל הבקיא ברזי המערכת המשפטית. 

סיוע של עו"ד פשיטת רגל לשם המשך התנהלות, עד כמה שניתן.

הפטר עבור מבקשי בקשה להליך פשיטת רגל

זו אינה סיטואציה נעימה, אין ספק בכך כלל, אך אין הכרח כי הליך פשיטת רגל יהווה עבורכם אסון גדול כזה או אחר. היות והגשת הבקשה הינה מורכבת למדיי, הסיוע של עו"ד בנושא זה הוא אלמנטרי ברוב המקרים והבקשה לפשיטת רגל, בין אם מוגשת על ידי הנושים או החייב, חייבת להיות מוגשת לאחר הקפדה על כלל הפרטים הקטנים הנוטים לחמוק מהעין הפחות מאומנת.

הבקיאות במערכת המשפטית, המוענקת על ידי עו"ד בתחום, מסייעת גם לחייב באופן בו תהליכי התשלומים לנושים מתעכבים. על ידי כך, נוצרת מעין "תקרה" מעל החייב, המאפשרת לו להמשיך ולנהל את חייו, למזער את החשיפה להוצאות לפועל ובאופן כללי, להסדיר\לאפס\לבטל את תשלומי החובות באופן מאוד מסודר – המאפשר המשך התנהלות רגילה, עד כמה שניתן.
המטרה הסופית, הרצויה על ידי הרוב המוחלט של מגישי בקשות לפשיטת רגל, קרויה צו הפטר וצו זה לא תמיד מושג, אך במידה והואיל החייב לשכור שירותי עו"ד בתחום, יגלה החייב כי במהלך התהליך ועוד לפני השגה\אי-השגה של צו הפטר, קיימות הקלות רבות נוספות ואחרות העשויות לסייע רבות בהתנהלותו אל מול נושים ומערכת המשפט.

ביטול הגבלות שונות

עשרות אלפי רבבה, באופן מתמיד, מתמודדים עם הגבלות שונות, המוטלות עליהם בשל חובות כאלו ואחרים, הליכים משפטיים ובקשות משפטיות על ידי נושים. ההגבלות מקשות על האדם להתנהל כשורה, להתנייד ולנסות להמשיך את עסקיו בכדי לקיים פרנסה והכנסה כזו או אחרת.
מבין ההגבלות השונות, אנשים מתמודדים עם עיקול של ציוד\רכב\רהיטים ועוד, זימונים לחקירות, הגבלות על חידושים של דרכונים ורישיונות נהיגה ועוד. במקרים מסוימים, החייב נאלץ גם להתמודד עם מאסר בשל חובותיו או בשל סיבות אחרות וההחלטה של שכירת שירות של עו"ד פשיטת רגל, מבעוד מועד ולפני כל המצוינים לעיל, עשויה לחסוך את הסיטואציות הלא נעימות הללו מהחייב.

אילו בדיקות מתבצעות במהלך בקשה לפשיטת רגל ?

במהלך הנ"ל, החייב נבדק על ידי מערכת בתי המשפט וגורמים נוספים אחרים, המוודאים את הכנסותיו של החייב, הוצאותיו, הנכסים אשר בבעלותו ועוד. כל זאת ועוד, בכדי לאמת את גרסאות החייב, הנושים ואימות החובות השונים הקיימים בין הגורמים המעורבים בהגשת הבקשה.

יש להיות מוכנים להליך עבודה של שקיפות מלאה והצגת וחשיפת כל הפרטים הכרוכים בהגשת הבקשה. היות והפרטים, בדרך כלל, מאוד מורכבים, עמוסים ודורשים התעמקות רבה, יטיב עם עצמו החייב אם ישכיל לשכור שירותים של עו"ד פשיטת רגל עבור ניהול הבקשה לבית המשפט.

ההליך של פשיטת רגל עשוי להיות אירוע טראומתי עבור החייב ומאידך, ניתן לוודא כי החייב יקבל ליווי ראוי, יחס קרוב, ייעוץ מקצועי בתחום ועוד. במקרים ההלו, הליווי של עו"ד פשיטת רגל  הוא כמעט אלמנטרי ואנשים בדרך כלל לא בוחרים ההליך בהתמודדות באופן עצמאי אל מול גורמים המבקשים הסדר חובות.
במידה ואתם זקוקים לסיוע בתחום של פשיטת רגל, אל תהססו לפנות למקצועיים ביותר ולבקיאים ברזי המערכת המשפטית, הכוללת פרטים מרובים ומורכבים הדורשים הבנה מעמיקה וניסיון רב. עורכי דין עתירי ניסיון במערכת המשפטית עשויים לחולל את כל ההבדל בין הליך פשיטת רגל "מוצלח" לבין הליך פשיטת רגל בו החייב נשאר במצבו הנוכחי ולעיתים, חמור מכך. 

רוצים לדעת עוד ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מקצועיות . אמינות . הצלחה